REKUPERACJA I WENTYLACJA DOMÓW, LOKALI UŻYTKOWYCH

DAPHNE  to kompaktowe centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła przeznaczone do mieszkań, domów, biur, sklepów i lokali użytkowych. Gotowe, po podłączeniu zasilania,  urządzeniami typu plug&play do mechanicznej obróbki powietrza. Jednostki te zapewniają odzyskiwanie ciepła z wywiewu i przekazanie go niemal w całości do nawiewanego powietrza świeżego, filtracja, ogrzewanie oraz zaawansowane sterowanie również przez smartphone.

DAPHNE  to Urządzenia przeznaczone do dostarczania świeżego powietrza i usuwania zanieczyszczeń. Odzysk ciepła jest realizowany w przeciwprądowym, płytowym wymienniku o sprawności do 93% (potwierdzone certyfikatem EUROVENT).  Centrala przekazuje niemal całą energię z powietrza wywiewanego do nowego świeżego powietrza dostarczanego do pomieszczenia. Jedynie w skrajnych warunkach zimowych urządzenie zużyje około 7% energii w porównaniu z tradycyjną wentylacją np. grawitacyjną lub bez odzysku ciepła.

Wentylacja, Odzysk Ciepła, Filtracja, Ogrzewanie

DAPHNE to bardzo cichy rekuperator  będący niezwykle  łatwy w obsłudze. Wyposażony energooszczędne silniki EC, które wraz z wysoce wydajnym wymiennikiem ciepła zapewniają maksymalną wydajność przy niskich kosztach eksploatacji. Wbudowane inteligentne sterowanie AirGENIO zapewnia zrównoważony dopływ świeżego powietrza i odzysku ciepła, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi dostosowanie ustawień do własnych preferencji. Dzięki dodatkowym możliwościom aplikacji AirGENIO na telefony komórkowe Daphne jest na wyciągnięcie ręki. DAPHNE jest przeznaczony do montażu na ścianie, który może mieć lewe lub prawe połączenie dzięki odwracalnej przedniej i tylnej pokrywie. Wentyluje ze znakomitą wydajnością mieszkania, apartamenty, budynki mieszkalne i pasywne. 

JAKI WYBRAĆ REKUPERATOR

Centrale Daphne o małych wydajnościach 200m3/h,  300m3/h,  500m3/h są przeznaczone  do wentylacji mieszkań, apartamentów i domów. Najbardziej popularna wydajność na rynku to  300m3/h dla małego domu oraz 500m3/h dla większego. Wiemy jak ważna jest wentylacja również w mieszkaniach i mniejszych apartamentach, dlatego powstała najmniejsza centrala o wydajności tylko 200m3/h . Rozbudowane domy, rezydencje, biura, sklepy oraz restauracje wymagają większej ilości powietrza i z myślą o tych obiektach powstały modele Daphne XL:  700m3/h i 900m3/h . Masz problem jaki dobrać rekuperator – skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy i dobierzemy urządzenie.

2VV Daphne

ZOBACZ JAK WYGLĄDA REKUPERATOR OD ŚRODKA

Kliknij w centralę powyżej i przenieś się do wnętrza rekuperatora