Pomieszczenia typu Clean Room, Laboratoria

Seria urządzeń DPH z atestem Cleanroom znajduje zastosowanie nie tylko w sektorach związanych ze służbą zdrowia ale również w laboratoriach w przemysłu farmaceutycznego  lub elektronicznego, oraz w obiektach produkcyjnych branży spożywczej. Seria DPH – Cleanroom powstała w oparciu o normy DIN1946-4 oraz wytyczne VDI6022-1.

Dan-Poltherm w ostatnich latach zrealizował szereg inwestycji w oparciu o urządzenia DPH dla obiektów z wysokimi wymogami odnośnie czystości i stabilności parametrów powietrza.

Centrale DPH na potrzeby Cleanroom mogą być wyposażone w szereg odzysków ciepła w tym również wysoce sprawne powietrzne pompy ciepła. Większość jednostek dostarczonych do nowego wydziału Nanotechnologii politechniki Gdańskiej wykorzystuje odzysk glikolowy oraz  pompy ciepła stanowiące podstawowe źródło ciepła i chłodu dla obsługiwanych przestrzeni.

Wydział Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej – realizacja w roku 2014

Przy współpracy ze specjalistycznymi biurami projektowymi zrealizowaliśmy również częściową dostawę urządzeń do kompleksu badawczego CEZAMAT Politechniki Warszawskiej.

Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii stawiał szczególne wymagania odnośnie parametrów wewnętrznych jak również zewnętrznych przy których urządzenia spełniać miały określone zadania.

Dostawą objęte były centrale wyposażone w pompy ciepła jak również proste jednostki z odzyskiem ciepła wspomagane zewnętrznymi agregatami chłodniczymi będącymi również w zakresie naszej dostawy.

Centrum Badawcze CEZAMAT – realizacja w roku 2014

flaga_cent-kolor_81Pomorskie_w_Unii_kolor_81Logotyp_RPO_WP_81

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.