Agregaty wody lodowej

VENCO

Zalety:

  • Sprężarki typu scroll ze startem bezpośrednim z zabezpieczeniem termicznym.
  • Parowniki termicznie zaizolowane, lutospawane płyty stali AISI 316 z anty-kondensacyjną matą wykonaną z poliuretanu o zamkniętych komórkach.
  • Wentylatory osiowe są bezpośrednio sprzężone z silnikiem elektrycznym, który posiada wewnętrzne zabezpieczenie termiczne oraz wyposażony jest w osłonę zabezpieczającą.
  • Dwustronnie ssące wentylatory odśrodkowe, z ślimakowym wałem ze stali ocynkowanej i łopatkami wygiętymi do przodu.
  • Wymiennik wykonany z miedzianych rur i aluminiowych lamel o karbowanej powierzchni.
  • System sterowania i bezpieczeństwa
  • Tablica elektryczna z poziomem zabezpieczeń IP 54
  • Układ chłodniczy zgodny z dyrektywą 97/23/EEC

Agregaty wody lodowej Venco produkowane są w trzech grupach (ze względu na moc), dwóch ze względu na wykonanie ( A– zewnętrzne i C wewnętrzne) i w dwóch ze względu na sposób chłodzenia ( powietrzem i wodą).

PICO - A

Zestaw obejmuje 8 wielkości agregatów wody lodowej (R), 8 wielkości agregatów z pompą ciepła (H) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami osiowymi obejmującymi zakres wydajności od 6 do 26 kW.

PERFORMO – A

Zestaw obejmuje 12 wielkości agregatów wody lodowej (R), 12 wielkości agregatów z pompą ciepła (H) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami osiowymi obejmującymi zakres wydajności od 30 do 196 kW. Zestaw pierwszych 9 jednostek zawiera urządzenia o jednosekcyjnym obiegu chłodniczym, o wydajnościach chłodniczych od 30 do 125 kW. Pozostałe urządzenia posiadają dwusekcyjne obiegi chłodnicze.

MULTIPOWER – A

Zestaw obejmuje 19 wielkości agregatów wody lodowej (R), 19 wielkości agregatów z pompą ciepła (H) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami osiowymi obejmującymi zakres wydajności od 90 do 610 kW. Zestaw pierwszych 5 jednostek zawiera urządzenia o jednosekcyjnym obiegu chłodniczym o wydajnościach chłodniczych od 90 do 140 kW. Przedział 11 jednostek zawiera urządzenia o dwusekcyjnym obiegu chłodniczym o wydajnościach chłodniczych od 150 do 460 kW. Pozostałe 3 urządzenia posiadają czterosekcyjne obiegi chłodnicze o wydajnościach chłodniczych od 520 do 610 kW.

PICO - C

Zestaw obejmuje 8 wielkości agregatów wody lodowej (R), 8 wielkości agregatów z pompą ciepła (H) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami odśrodkowymi obejmującymi zakres wydajności od 6 do 26 kW.

PERFORMO – C

Zestaw obejmuje 12 wielkości agregatów wody lodowej (R), 12 wielkości agregatów z pompą ciepła (H) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami odśrodkowymi obejmującymi zakres wydajności od 30 do 300 kW.Zestaw pierwszych 9 jednostek zawiera urządzenia o jednosekcyjnym obiegu chłodniczym o wydajnościach chłodniczych od 30 do 125 kW. Pozostałe urządzenia posiadają dwusekcyjne obiegi chłodnicze.

Produkcja tych urządzeń została nastawiona przede wszystkim na zwartość konstrukcji jednostek, wydajność i poziom głośności, co pozwoliło na ich idealną instalację na zewnątrz budynków. Przy produkcji tych urządzeń szczególny nacisk położono na wyjątkową dbałość o szczegóły oraz łatwość instalacji i konserwacji. Użyto czynnika chłodniczego typu R410A. Podczas produkcji wykorzystywano komponenty o wysokiej niezawodności, jak również wykonywano bardzo restrykcyjne testy wszystkich wyprodukowanych jednostek, co w efekcie pozwoliło uzyskać wyjątkowo wysoki poziom jakości wykonania.

flaga_cent-kolor_81Pomorskie_w_Unii_kolor_81Logotyp_RPO_WP_81

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.