Agregaty skraplające

Agregaty skraplające Venco produkowane są w dwóch grupach (ze względu na moc) oraz dwóch ze względu na wykonanie ( A– zewnętrzne i C wewnętrzne).

PICO-A

Zestaw obejmuje 8 wielkości agregatów skraplających (MCR), ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami osiowymi obejmującymi zakres wydajności od 6 do 26 kW.

PERFORMO – A

Zestaw obejmuje 12 wielkości agregatów skraplających (MCR) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami osiowymi obejmującymi zakres wydajności od 30 do 196 kW.

Zestaw pierwszych 9 jednostek zawiera urządzenia o jednosekcyjnym obiegu chłodniczym, o wydajnościach chłodniczych od 30 do 125 kW. Pozostałe urządzenia posiadają dwusekcyjne obiegi chłodnicze.

PICO – C

Zestaw obejmuje 8 wielkości agregatów skraplających (MCR) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami odśrodkowymi obejmującymi zakres wydajności od 6 do 26 kW.

PERFORMO – C

Zestaw obejmuje 12 wielkości agregatów skraplających (MCR) ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem i wentylatorami odśrodkowymi obejmującymi zakres wydajności od 30 do 300 kW.Zestaw pierwszych 9 jednostek zawiera urządzenia o jednosekcyjnym obiegu chłodniczym o wydajnościach chłodniczych od 30 do 125 kW. Pozostałe urządzenia posiadają dwusekcyjne obiegi chłodnicze.

flaga_cent-kolor_81Pomorskie_w_Unii_kolor_81Logotyp_RPO_WP_81

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.